Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V sredo stavka Fordovih zaposlenih v Kölnu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

GV-1113 sporočil: 2.317
E-sranja itak ne bomo kupovali, zato se lahko kar pripravijo na brezposelnost!

Drug problem pa je modelska politika, ker je Ford ukinil dva najbolj prodajana modela: Fiesto in Focusa. In zdaj sledi neizbežno.

Odpuščanje delavcev, po drugi strani pa dejstvo, da si delavski razred novih avtomobilov enostavno ne bo več mogel privoščiti.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(

vm-kiva