Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

GV-1113 sporočil: 2.317
To je v prvi vrsti problem nemških lastnikov in njihovih zasoljenih cen. Potniki se niti ne sekiramo, ker je v okolici dosti drugih letališč.

Ampak saj je to tudi strategija nemških lastnikov. Nabiti cene, imeti dobičke, hkrati pa skrbeti, da se z Brnika polnijo predvsem povezani leti za Lufthanso in za Swiss, ki je tudi v njihovi lasti. Glede drugih pa je za njih še celo boljše, da letijo čim manj, ker so pač (nepotrebna) konkurenca.

Še enkrat več navijam za koncept vitke države! Nizki davki, zato pa malo javne uprave in nobenih subvencij.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-kiva