Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MDL-230719 sporočil: 4
Tu se podpisem. Pametni vlagatelji vlagajo v svetovne indeksne sklade z nizkimi stroski na dolgi rok, ki zgodovinsko mocno prekasajo donose vecine nepremičnin na dolgi rok, ter tveganje je bistveno manjse kot kot pri nakupu ene same delnice. Primerjava Krke in stanovanja se mi zdi neprimerna, jaz osebno ne bi nikoli stavil vsega premoženja na eno delnico. So bile kaksne Nokia, Kodak... dobre lekcije kjer so ljudje izgubili vse. Bo tudi Krka propadla? Mislim da ne, lahko pa se pojavi player, ki jim na dolgi rok prevzame lep del dobickov.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(

vm-kiva