Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-544124 sporočil: 6.533
Že sedaj je pivo pri nas dražje, kot v Avstriji.

In sedaj bo še bolj.

Še dobro, da sem blizu Avstrije, ker pivo že dolgo kupujem čez mejo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-kiva