Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

StajercvLJ sporočil: 201
Kaj pa je tu razumeti? Prodaja stanovanja tudi če je res bila pa res ni ne vem kakšen biznis, zaradi katerega bi se moral sodnik izločat. Oglas, videno-kupljeno, prijavljeno, plačan davek... ne vem če še je lahko kakšna transakcija bolj transparentna. Sem kupil-prodal že kar nekaj nepremičnin in nisem poznal kupcev prej niti jih nisem potem nikoli več videl.
Vuković itd. sem pa omenil, ker ni primerno da se na nekem portalu ki se trudi biti verodostojen objavljajo novice iz portala ki je nepojasnjeno financiran in odkrito dela propagando za vlado ter napada drugače misleče - saj menda veš da je glavna na vladnem UKOM-u Petra Bezjak Cirman (žena Primoža Cirmana iz Necenzurirano) in Vesna Vuković generalna sekretarka Gibanja Svoboda?
Misli si karkoli hočeš o Požarju, a zaradi njega so padali tako levi in desni ministri. Če mene vprašaš še eden redkih neprodanih novinarjev ki si kaj upa. Verjamem da ti pa ni všeč, če objavlja afere iz vlade in Svobode če si njihov pristaš, ampak raje se vprašaj če je ta vlada in Svoboda res to kar bi naj bila in če je to res pot po kateri si želi iti ta država

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen