Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
Zadnja sprememba: najobj 08.02.2023 13:40
[]
> [najobj]
> ... Tako se financirajo najemna stanovanja na Dunaju, po čemer se zgleduje vlada Roberta Goloba. ...
>
> ... khmm, in potem Financarji naslov članka začnejo z "Golob vam bo še znižal plače" ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: sicer ne vem, kako reprezentativen je toti forum - menda bi naj bil zbirališče intelektualcev - ampak če je cela slovenska populacija podobna - se opravičujem, ampak ne najdem primernejšega izraza - egoističnim budalam, ki ne znajo računat, ker bi vsi samo imeli in nič ne bi dali, potem se sploh ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, potem ko smo pokurili še zadnji špeh, ki smo si ga nabrali v socializmu ...
Slovenija je u k... predvsem zato, ker imamo takšne "komentatorje" :). V Sloveniji je potrebno predvsem uredit zadeve tako, da od tega, kar od nas odiralsko pobirajo, tudi imamo kaj - jebeš ti takšno solidarnost (pardon izrazu :)), ko se jih več "šlepa", kot ustvarja. In jebeš ti takšno dr3žavo, kjer imaš ministra za delo, ki ni 1 dan bil v "pravi službi" ...

Če povzamem - letno državi skupaj s sodelavci "podarim" na stotisoče evrov, potem so pa me "nagradili" še s tem, da sem plačeval vrtce po "najvišji" lestvici, vse aktivnosti sem moral otrokom plačevat, vozimo se po "zjebanih" cestah, 30 let hodim privat k zobozdravniku in zdravnikom ... Pri čemer sem - smo ves čas tudi "donatorji" ... Skratka, počasi bi raje (p)ostal egoist :)) in trdno upal, da nobena vlada za nas več "nič ne naredi" - ugotavljam, da je za nas ustvarjalne najboljša tista vlada, ki nič ne naredi - da vsaj ne pristanemo na slabšem.

SVOBODA ... kapitalu in ustvarjalnim, ki držimo tole štalo po koncu :)).
... khmm, je forumaš FIN-542731 zelo verjetno napisal iz "jazbinškovega" stanovanja, ki je bilo zgrajeno natančno tako, kot so bila zgrajena stanovanja na Dunaju, le da je svoje stanovanje forumaš FIN-542731 lahko kupil za bagatelo - BTW, to je bila takorekoč edina pametna stvar v času samostojne Slovenije - in od požrešnih levičarjev izkoriščani forumaš FIN-542731 za razliko od mladih Dunajčanov niti neprofitne najemnine ne rabi plačevat ...

P.S.: necenzurirano.si/cla...ju-1018247 ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen