Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rakijan sporočil: 1.263
Napaka? Pravljicarji, zbudite se ze enkrat. Slabo mi je postalo ob prebiranju tega clanka. Vojno gospodarstvo se gre danes Nemcija, ki kuri svoj premog. Neke osnovne stvari bodo morali tele veleucenjaki, strokovnjaki osvojiti. Za zacetek recimo, Brez psenice ni kruha. Da se vrnem nazaj na tvoje mnenje o napaki US and A, vojna proti terorju. Vojna je po mojem mnenju najvecji mozni biznis. Pa ker me za US and A res boli, ampak cist zares se bom vrnil nazaj na naso Evropo. Ko so izvazali demokracijo v Libijo oz. karkoli so ze poceli, je koalicija velikih in mocnih EU (brez US and A), so bombe polnili z betonom recimo. Ko je zmanjkalo se tega so nam na pomoc priskocili kavbojci z tomahawki in nas resili zadrege. 1 njihova letalonosilka (ali bojna skupina) ima skupaj vec "orozja" gor kot evropa skupaj. Inovacije, razvoj in to.. Pac kot skozi celotno zgodovino ta "napredek, preboj, inovacije" prinese seveda izdatno printanje denarja in vlaganje v umetnost, nevladne organizaciji, raznorazne kulturnike itd.. Ja, res smo v k.. tut hidroelektrarne nas noujo resle.. A spremljas kej tekmovanje med velikimi koliko denarja je do danes kdo ze dal Ukrajini? EU 45% ZDA, da se ze v naprej okvirno izrisejo meje komu koliko pripada, a kamate posle rata.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen