Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[MarijanMacek]
> [najobj]

> P.S.: ker sem očitno preglup, je seveda razumljivo, da ne razumem, zakaj bi Rusi sami sebi preluknjali oba svoja plinovoda, če pa lahko v vsakem trenutku zaprejo pipico....
Vsi spregledajo(mo) en možen razlog za rusko sabotažo. S sabotažo dobijo Rusi legalni razlog za nedobavljanje plina po pogodbah in se izognejo tožbam. Pri tem moramo predpostaviti, da so Rusi dokončno odpisali Evropo kot trgovinkega partnerja. Kar pa ni čudno, saj se zadnje čase Rusijo ne šteje več med evropske države, kar sem opazil v pisanju nekega medija kakšen teden nazaj

Tako lahko sklepamo, da sta povsem lahko vpleteni katerakoli stran v spopadu razen EU (-bojevite vzhodne "demokratične" članice ob "Črnem morju" po Liz Truss)
... OK, ampak o čem potem dementni Biden s ciničnim nasmeškom twitter.com/Lukewear...6225538051 še isti dan govori na svoji verjetno redni tiskovni konferenci ...

P.S.: kot sem že napisal, sploh ne dvomim, da bo "demokratična" preiskava pokazala in bo "demokratična" propaganda razbobnala in - ruski mediji so zaradi propagande "demokratično" prepovedani - bo "demokratična" javnost na "demokratičnem" zahodu verjela, da so si Rusi - medtem ko se "demokratični" zahod s sankcijami drži vseh svojih z Rusi podpisanih pogodb - zaradi izsiljevanja "demokratičnega" zahoda sami preluknjali oba svoja plinovoda in ga zaradi vdora slane vode s korozijo uničili za vedno, namesto da bi Rusi preprosto zaprli pipico in do ponovne uveljavitve mednarodnega prava svojega plina ne dobavljajo nikomur ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen