Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2022 16:24
[comteo]
> [najobj]
> > [ogo]
> > > []
> > > Spet en pameten. Najbrž si iz foha. Daj, razloži malo, razsvetli nas. Anonimno otresanje brez argumentov nekako ne prepriča.
>
> > 23 ur na dan je avto parkiran in se lahko polne. Torej šuko vtičnico na vsako parkirno mesto. Večina slovencev lahko svoje dnevne potrebe nafila z 230 V 16A v dveh urah na noč, recimo na timer med 02:00 in 05:00 zjutraj, ko so viški v elektro sistemu.
> >
> > Hitre polnilnice in menjave baterij so pa rešitve za tranzit na zelo velike razdalje.
> ... evo, tukaj www.dnevnik.si/1042645907 piše, da lahko z elektriko komot napolniš svoj avto čez noč - na žalost svoje šuko vtičnice nimaš kam namontirat - samo kabel si moraš sam zrihtat ...
>
> P.S.: če si kljub norim cenam oe.finance.si/900329...ikom-plina nekateri še lahko privoščite elektriko - zaenkrat še ni redukcij - pa absolutno nimate upload.wikimedia.org...e/BS_7.jpg stika z realnostjo velike večine ljudi ...
Res je.
Mi svoje avte polnimo po 2 centa kWh (0,02 €) + omrežninan 3 centa + DDV, tak, da me 100km doma pride 85 centov.
Seveda stanujem v bloku, 7 nadstropna stanovanjska stavba.
To je recimo realnost. KEr 5 let deluje v našem bloku. IN bi lahko povsod, če ljudje iščejo rešitev in ne težaVO.
Vozniki naftnih vozil iščejo težave.
... čuj, se opravičujem, ker sem domneval, da znaš računat, ko sem v enem izmed postov napisal, da rad računaš ...

P.S.: ker si za 7-nadstropno stanovanjsko stavbo uporabil prvo osebo množine, mi ziher lahko zaupaš, koliko vas je lastnikov električnih avtomobilov v 7-nadstropni stanovanjski stavbi in kje imate s svojim števci namontirane svoje šuko vtičnice ... khmm, če zdaj pozabim na favšljive sosede, ki vam bodo rezali kable, ko jim bo zaradi preobremenjenosti omrežja zmanjkalo elektrike za kuhanje in pranje ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen