Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.298
[0124MARJA]
Vse lepo in prav a 25000 uporabnikov na 1000000 voznikov v Sloveniji je 2,5%. Ta e mobilnost je super zadeva za mestna središča in hkrati povsem neuporabna za podeželje. Moti me posploševanje in vsiljevanje vzorca obnašanja 2,5% voznikov ostalim 97,5%.
jebalo vas podeželje pa rodna gruda (in narodova podstat, bi dodal alumni Novica)!

Ta tehnološko napredni rent-a-car (kak Car sharing neki no), ni namenjen podeželju!

Vse lepo in prav. V prvih 15 občinah po številu prebivalstva, živi polovica vseh prebivalcev Slovenije. V prvih 6 občinah živi 1/3 vseh prebivalcev slovenije. in za ta spodnjo tretjino, potrebujeva 150 (!!!) občin! Komot lahko rečeva, da je potencialnih uporabnikov tega sistema nekje nekih 300.000 voznikov, morda 400.000. kaj dosti več pa ne. tako da 25.000 uporabnikov (od tega je aktivnh ne vem koliko, ker niti v LP za 2020 ne piše), sploh ni švoh cifra. mal manj kot 10% target trga. In to v državi, kjer velja prislovnično za avto podobno kot za balkon na hiši. Mora bit, pa čeprav se ga ne nuca!

In namenjen je ljudem, ki sicer dnevno avtomobila ne potrebujejo. Jaz bi bil tak primerek. Meni bi v primeru lastništva, avto stal na parkingu pred hišo 5 do 7 dni na teden. ne potrebujem ga za dnevne opravke. Nakup vozila bi zame, v mojih trenutnih okoliščinah, bil finančni strel v obe koleni.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen