4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
4 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
5 ur
Najbolj brani članki danes
6 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
7 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
7 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
7 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
7 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
9 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
9 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
9 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
9 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
9 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
10 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
10 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
11 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
11 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
11 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2981084] 06.12.21 12:29 · odgovor na: Rokc5 (#2981059)
Odgovori   +    4
[Rokc5]

Gustl - meni se pa zdi, da forum ni potreboval bogsigavedi koliko moderiranja, ker je, kot so zapisali ostali pred mano, ohranjal vseeno neko civiliziranosti in kulturnost argumentirane razprave. Ne vem, dejansko je bil forum Financ velik 'outlier' v slovenskem internetnem prostoru. Takega nivoja debat nisem zasledil še nikjer in je forum res postavil - vsaj kar se mene tiče - izjemno visoke standarde.
Naj ponovim, kot sem že enkrat napisal tu nekje višje. Hvala, da si opazil rezultat, čeprav ne razumeš, kako do tega pride. Za razumevanje pa je več Crt napisal.

P.S. - koliko vam pa manjka do rentabilnosti foruma, da bi bili Švedi zadovoljni? Če vsak forumš prispeva nekaj malega lahko pokrijemo izgubo in forum v sedanji obliki ohranimo?
Švedom se sanja ne, da imamo tu kak forum. Zakaj bi jih to zanimalo?

V prvi vrsti ne gre za poslovno odločitev, ampak mojo osebno (torej posredno tudi poslovno): forum.finance.si/?m=...786&single

Ko prešetejem ure v dnevu in se odločam, za kaj jih porabit, je forum precej, precej pri repu. Enako energijsko in z vidika, kaj (ne)želim vsebinsko konzumirat. Ni bilo vedno tako, sedaj pa je (že nekaj časa, ukrepanje zamuja). Morda kdaj spet ne bo ali se bo našel kdo, ki bo entuziastično (ker za to gre, če želiš dober forum) prevzel štafeto (močno dvomim).

Več sem pa že 2014 napisal ob takratni smrti foruma in Financ: forum.finance.si/?m=...404&single

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen