Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek To bi danes delal dober premier

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

KornelijaToth sporočil: 115
Če bi tisto s čem obdolžujejo Kitajsko bilo res, po tem bi na prvem mestu v celi Kitajski že vsi bili mrtvi.
Ni mi pa jasno, kako je to možno, da štvilni resnični in uradno priznani strokovnjaki in institucije govorijo o tem, da je ta epidemija farsa in tudi na Financah pisali o tem, da so ti ukrepi tukaj neopravičeni, vse gre naprej, kot da se nič v strokovnih krogih ne bi zgodilo. Janša pa še sploh ne vpošteva uradne strokovnjake zdravstva.
Zato je dobil ogromno prednost, ker prestrašeni ljudje verjamejo, kako so njegovi in samo njgovi ukrkepi vse v red spravili.
Sicer pa, zadeve z Janšo ne začenjajo tukaj. Moje izkušnje z njim sem zapisala tukaj: www.kornelija-pt.com...e-slišali
Na podlagi svojih izkušenj sem začela pisati knjigo, ki se nanaša na vse to. Lahko jo preberete tukaj:kornelijapt.wixsite....na-obzorja
Po tem pa mi je prišla v roke knjiga Vesne V.Godine--ki je uradni strokovnjak in je knjigo napisala na podlagi svojih študijv: Knjiga je tudi v e-obliki: "Zablode postsocializma".
Na podlagi teh podatkov, ki v resnici sopolnjujejo mojo izkušnjo, sem napisala naslednja dva članka:www.kornelija-pt.com...post/_tito

Moram pa dodati še žalostno resnico, da nikjer, popolnoma nikjer mi ne omogočijo kakšno koli objavo, čeprav je vse jasno, enostavno, ekonomsko in vse svoje trditve lahko dikažem oz se lahko preverijo. Torej, če vse to ne vpoštevate, vse ostale razprave so brez veze. In se samo nadaljuje prerekanje in vojna.
Če že jaz ne znam dobro in pravilno pisati, Vesna Godinan je uradni strokovnjak in delala je uradne raziskave in dala svoj žalostni sklep: o tem, kako je ta ddržava popolnomam uničena in že globoko leze v neokolonializem. In če dodamo kaj je Janša naredil da bi sprožil vojno, po tem je vse jasno. Lahko vse raziščete, saj so še žive priče, ki so v teh zadevah sodelovali.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen