Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 08.05.2020 10:48
[IT2017a1]
> [sopranos]
> PSA ima fest navite cene. Avti so slečeni. Zgolj neka osnovna oprema. So cenejši kot ostali samo na videz. Ko pogledaš opremo tekmecev, kakovost izdelave itd. vidiš kakšen klump je PSA. Mu pa folk zaenkrat še naseda.
>
> Od Oplov so samo Astre v akciji vredne svojega denarja. Pred krizo so bile cenejše od Kie. Škode, VW imajo pa noro visoke cene. Škoda sedaj ponuja Oktavie, ki pa so v bistvu prejšnji model in se jih morajo znebiti.
>
> Ford ima po večini zelo stare modele in niti pod razno ne opravičujejo svoje cene.
>
> Japonci so pa sploh mimo.

Mam Kio ceed SW, staro 11 let, osnovni model, takrat sem dal zanjo 13.000, gotovine, vse vkjučeno (priprava vozila, metalna barva...) Želel sem si kupiti novo, s staro nimam problemov, ampak sem rekel ok, denar mam... Nova bi bila 18.000, spet osnovni model??!!Sicer jim piše že od 14.200 ampak to je na lizing ki je potem 18.500 skupaj, ko šešteješ obroke...

Da skratim pričo, v 10 letih mi plača ni šla nič gor , a Kia iz 13 na 18k? pozabi, stara še čist ok dela..

Boli me k... za tiste nove asistenčne tehnologije, ne rabim jih, samo kvarilo se bo in zgodbe, da so zaradi tega dražje pač ne kupim...
Asistenčne tehnologije so namenjene varnosti in delujejo. Samodejno posegajo, npr. vsak oceni recimo pri speljevanju ali počasni vožnji v mestu, pri rikvercu, da še gre pred in mogoče nekateri celo izsilijo pešca, tu ni variante, avto sam ustavi...In ti to tudi napiše, samodejni poseg, in gre v računalnik...Tam je shranjeno vse kar se med vožnjo z avtom dogaja. Imajo vgrajne emergency call, podobno oz enako deluje kot pri prekoocenkah, preko satelitov, v primeru nesreče - al pa ti zmanjka goriva, okvara itd. te najdejo tudi kjer ni telefonskega signala, sos klic.....Lep dan.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen