Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gregor1976 sporočil: 537
[alek14]
> [Matejjjj]
> www.latimes.com/scie...eart-liver
>
> Posledice opuščanja ukrepov so lahko pogumne za tako majhen narod kot smo mi. To ni samo repsiratorna bolezen!

To si sedaj ugotovil?
Jaz sem to vedel 2 meseca nazaj (za pljuča so Kitajci takoj povedali). Trajne poškodbe so lahko na pljučih, ožilju/srce in tudi živčevje in prebavila.
No ti pametnjakovič, imam o medicini nekaj pojma in zadeve so sledeče:

Pljuča imajo v telesu zelo pomembno funkcijo in sicer telo oskrbujejo s kiskom. Kisik je za naš organizem izjemnega pomena. In v najhujših primerih je ta oskrba s kisikom motena. Če telo ne dobi dovolj kiska, ima to vsekakor lahko posledice - tudi na drugih organih. Premalo kisika pomeni šok za celotno telo.

In ne boš verjel - vsaka respiratorna bolezen ima lahko ob hudem poteku posledice in to ni nič neobičajnega ali novega. Posledice imajo lahko tudi ponavljajoči bronhitisi. Je pa ta COVID-19 na svetu premalo časa, da bi kdo vedel, kakšne so trajne posledice. Okrevanje namreč ni zaključeno po enem tednu, tudi ne po enem mesecu, zato ne pametujte. Zaenkrat pa kaže, da posledice niso nič drugačne od drugih respiratornih bolezni. Po vsaki hudi pljučnici telo potrebuje vsaj pol leta, da se vrne v normalno stanje.

Zato lepo prosim, da nehaš delat paniko, ker nimaš pojma o čem pišeš.

Če meni ne verjameš, sem ti poiskal koristno branje:
abcnews.go.com/Healt...d=69811566

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen