Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Začetek poti za prelomni električni volkswagen ID.3

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[Avto] Tema: Začetek poti za prelomni električni volkswagen ID.3
[#2793618] 12.09.19 14:53 · odgovor na: najobj (#2793418)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [usimoncic]
> > [Nabru4]
> > Se bo potrebno bolj potrudit, vsaj kar se izgleda tiče. Ni ne za kmete in ne za šminkerje.

> Po mojem ne ciljajo niti na kmete, niti na šminkerje. Jaz ta avto gledam že od kar je napovedan in se vidim kot idealna ciljna publika zanj.
>
> Razlogi:
> - v družini imamo dva avta, eden bo še dolgo ICE, ki bo backup za dolge relacije
> - za pot v službo naredim vsak dan 100 km, pa tudi precej naključnih krajših relacij naredimo in vse to bi lahko pokril električni avto
> - imam hišo s predpripravo za el. polnilnico
> - kot tehno freak sem pripravljen iti v investicijo, ki ni najbolj racionalna, ni pa spet tako iracionalna, kot npr. Tesla (ki je itak tudi povsem izven mojega finančnega dometa)
> - za obliko in image avta mi precej dol visi in ravno iz tega razloga sem pred desetimi leti kupil dve Kii Ceed (ki vsekakor nista nek oblikovni presežek, a je njuna "dolgočasna oblika" še najmanjši problem)
>
> Seveda ga ne bom kupil, če mi ostali davkoplačevalci ne bodo pomagali do te igračke, tako kot pomagajo sedaj. Trideset jurjev niti slučajno ne dam za osnovno izvedenko. Saj ne da bi osebno take politike podpiral, ravno nasprotno, samo če take politike so, pa včasih tudi kaj izkoristim :-)

... čuj, zakaj ga ne bi kupil, če pa je 22.500 evrov za električnega Golfa čisto spodobna cena, ko od 30.000 evrov odšteješ 7.500 evrov, ki jih kupcem s subvencijo šenkamo davkoplačevalci ...
Saj o tem govorim, zadeva je finančno zanimiva dokler ne ukinejo subvencije. Če je bodo preden bom jaz kupoval, pač tega ne bom kupil.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen