Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 27.08.2019 18:15
Oliverjevi recepti so bili preprosti
En k*rac preprosti. Pozicija: sem primarni kuhar v druzini in skoraj vsak dan pripravim hrano. Njegov nacin priprave hrane je izjemno kompliciran, ce hoces jedi narediti za vsakdanjo prehrano. Ni treba lih vsake sestavine iz nule narediti, to je stil Slovenske kuharice, ali pa Pellaprata (prebral oba, slednjega dobil za darilo). Recimo, zakaj zaboga bi recimo pesto delal sam iz vsaj 5 razlicnih sestavin, vsako je treba kupiti in preostanek stran vrec ("samo iz svezih sestavin"), ce dobis odlicnega od Barille?

Na tipa so padale babnce ker je bil "mlad pa luskan pa kuhat je znal", ampak njegova kuhinja je mocno precenjena. Vecina zensk ki je gledala njegove oddaje ali kupovala knjige je naredila samo eno jed ali pa se te ne.

Tip je biznismen tipa Trump, samo mlajsi.
Oliver odločno vztraja, da z restavracijami ni bilo nič narobe – da pa so mu slabo svetovali in ga puščali v nevednosti.
No, jaz sem ze zdavnaj opazil da je to kar dela s svojimi recepti, navadna neumna potrata. Doma se sminkerji se lahko tako preseravajo, v biznisu pa to ne gre. Plus jebes aktivizem in dobrodelnost ce delas recepte ki zahtevajo da cel kup uporabnih sestavin zavrzes! To me najbolj jezi. Tip je neumen ali pa dvolicen.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen