Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jutekszalec sporočil: 338
[pobalin]
> [jutekszalec]
> Ni mi jasno kaj je toliko jockanja okrog tega? Pač nimaš v denarju in je zadeva rešena. Saj v Jugoslaviji so tudi varčevalci izgubili in to še veliko bolj ekspresno kot bodo tukaj.

Back to the SFRJ, but in the reverse/negative colours of it. :-)

Jokcanje je pa je delno upravičeno zato, ker je tvoj nasvet o pretapljanju hlapljivega denarja v delnice, srebro, zemljo ipd. bolj realističen za tiste z več denarja kot pa za tiste z manjšimi prihranki (obročnim varčevanjem) za določen namen ali samo za vsak primer.

V SR Sloveniji (SFRJ) smo imeli nekakšno mazohistično stanovanjsko varčevanje, ki ga je inflacija sproti žrla kot kakšna mitološka pošast, ampak smo na podlagi tega po nekaj letih trpljenja dobili stanovanjski kredit, ki ga je inflacija žrla kot mitološka pošast. Imamo zdaj kaj podobnega?
Res je. O stanovanjskem varčevanju nisem razmišljal, ker sam nimam teh problemov. Jaz se fokusiram na varčevanje za pokojnino oz. za finančno neodvisnost.
Ampak se mi zdi, da itak večina reši stanovanjski problem s kreditom. Če bodo pa obresti nižje, pa je to zanje samo plus.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen