16 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
16 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
21 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
46 min
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
1 ura
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
1 ura
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
1 ura
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
3 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
6 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
6 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
13 ur
Najbolj brani članki danes
14 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
16 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
17 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[abohte]
> [NemirniTujec]
> > [abohte]
> > OK, res je, da si kdaj vzamem čas (2 ali 3 ure) in pripravim vnaprej 5l goveje juhe ali 5kg njokov, ampak to potem zadošča za 8 ali 10 družinskih obrokov.
>
> In potem tvoja druzina (khm... za otroke gre :-p), je teh 8 ali 10 PREDPRIPRAVLJENIH obrokov?
>
> Mene bi blo sram... :-))

Daj no Nemirni, saj vemo, o čem govorimo, ko govorimo o predpripravljeni hrani...
No, saj veva da sem malo zleht. Ampak tukaj je klec - predpripravljeno ni samo konzerva rib zmrznjene pice, ampak vse, kar je "predpripravljeno" - tudi sushi counter in free range pujsek ki ga pecejo v trgovini. Pripravljen isti dan, pa vseeno predpripravljen.
Kako to misliš, da nimajo za burek? To so res odlični njoki! Jih delam po receptu restavracije, ki računa 20+ € po osebi :)
No, potem stojim popravljen, so odlicni, imajo za burek in se potico. Jaz sem pri njokih bolj tak da jih kupim ze narejene v pakungi, in pol to stresem v vrelo vodo in v 2 minutah gor priplavajo :-) Videl sem eno epizodo na Netflixu kjer mamka lepo pocas sama dela testo za testenine. Kapo dol, nebeska rec, jaz sem prelen.

Lahko se pa pohvalim da moja zena sama pece neke artisan kruhe iz take in ovake oh in sploh moke. Danes sva na "deloven" dan lepo pocasi roastala eno z razno zelenjavo in zacimbami opremljeno ritnico od jagencka, ki je bojda imel strasno svobodno zivljenje in je do prerane smrti zobal najbolj devisko travico na valizanskih pobocjih :-) (ako su lagali mene i ja lazem vas:-))

Predpripravljeno je lahko zelo cool. Jaz obcasno naredim kvazibograc (kvazi ker se ne sekiram prevec, kaj mora ali ne sme bit noter), se raje pa ribljo corbo kakih 5 litrov, in pol pojem (hehe), pol pa zmrznem.

Sem tudi industrijski potrosnik stebelne zelene. Gre povsod kjer gre cebula, torej povsod gre :-)

Dober tek!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen