Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[abohte]
OK, ne bi odpiral debate o OH.

Riž in testenine sem navedel, ker ima velik del njihovih izdelkov za prilogo riž in testenine. Če se torej odločam med alternativama, primerjam jabolke z jabolki (ali testenine skuhane doma ali testenine Proconi).

Idealno zdrava hrana seveda ne obstaja. Če imam pa na izbiro sveže pripravljeno ali pa istovrstno predpripravljeno hrano, me boš pa težko prepričal, da je predpripravljena boljša oz. bolj zdrava (oz. če je, gre za izjemne primere - marmelado bi verjetno jaz naredil manj zdravo, kot je npr. od Darbo).
Obstaja velika razlika v tem kaj imas v praksi na izbiro in tem kaj je lepa teorija.

Ostajam pri tem, da so slovenci strasansko dvolicni kar takoj vidis, ko poskusas tako ziveti, kot oni gobcajo.

To ni debata OH vs ostalo. To je razlika med tem "jem ful zdravo, vse sami doma kuhamo in kupujemo od kmetov" in prakso "skuham spagete pa je, za kaj vec ni casa."

Predpripravljena hrana je recimo tudi zmrznjen paniran predpecen piscanc, ki ga dobis v Hoferju ("Wiener backhendl"). Razen ce nimas res casa na pretek ne bos sel na delovnik piscanca panirat, daj no mir.

In pri tej debati ne bom popustil, ker imamo malo vpogleda v tole in ta dvolicnost je res obupna.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen