Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.124
[abohte]
"The United States' tight immigration policies were not lifted during the Holocaust, news of which began to reach the United States in 1941 and 1942 and it has been estimated that 190,000–200,000 Jews could have been saved during the Second World War had it not been for bureaucratic obstacles to immigration deliberately created by Breckinridge Long and others"

Sedaj si pa poglej, kakšno pozitivno podobo o FDR so kongresniki naslikali v dotični resoluciji.

A to je bilo pa OK? en.wikipedia.org/wik...plorables:
"You know, to just be grossly generalistic, you could put half of Trump's supporters into what I call the basket of deplorables. (Laughter/applause) Right? (Laughter/applause) They're racist, sexist, homophobic, xenophobic – Islamophobic – you name it. And unfortunately, there are people like that. And he has lifted them up. He has given voice to their websites that used to only have 11,000 people – now have 11 million. He tweets and retweets their offensive hateful mean-spirited rhetoric. Now, some of those folks – they are irredeemable, but thankfully, they are not America.
odgovoril si na svoj post, glede na razvoj pogovora sklepam, da pises meni, pa ti odgovarjam.

ne, to ni bilo ok. skoda, da me nisi takrat vprasal.

kot ves, je moja priljubljena zdaj ze maratonska teza "slovenizacija sveta", kamor spada tudi narascajoca plemenskost v druzbi in poltiki, torej hladna vojna med pikcastimi in progastimi z opcijo kasnejsega prehoda iz hladnosti v toplejsa stanja.

v tem smislu zame osebno vsakrsno stopnjevanje regresije vsega na nasi-njihovi zelo ni ok.

se zlasti pa to dozivljam kot slabo v primeru, ko se dogaja v drzavah, ki se marketinsko uspesno promovirajo kot "druzbenopoliticni" vzor drugim.

ker ce tudi vzori, such as they are, padejo, potem je nadaljna regresija prakticno zagotovljena. meni bi pa bilo storasto pri na primer 70. letu znova saditi orehe nekje v 3pm.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen