Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[rx170]
> [rx170]
> > [robi2107]
> > > [usimoncic]
> > > Novi standardi... Če temnopoltemu politiku rečeš, da se ne strinjaš z njegovo politiko, si rasist.
> >
> > Novi standardi sprevračanja dejstev.... Resnica je, da ni bil označen za rasista zato, ker bi temnopoltemu politiku rekel, da se ne strinja z njegovo politiko, ampak za to, ker mu (jim, pravzaprav) je rekel, da naj spizdijo tja, od koder so prišle. Pa čeprav so bile tri izmed njih rojene v "najboljši državi na svetu", ena pa je tam odrasla. To pa je čisto nekaj drugega.
>

Seveda je tvit rasističen. Vendar je to zgolj podobna metoda, s katero se nasprotniki lotevajo Trumpa (pa čeprav morda z bolj izbranimi besedami). Trump pa s tem krepi "levo" krilo pri demokratih. Pravzaprav je tem ženskam v PR smislu naredil uslugo saj je konsolidiral njihovo volilno bazo. Establišment demokratom se pa še naprej prikazujejo Rusi.
Že mogoče, čeprav nisem nikjer zasledil, da naj bi Trumpa kdo kam pošiljal (pa čeprav po mojem mnenju ni čisto gladek in bi mu kakšna strokovna obravnava prav gotovo koristila). Predvsem sem se odzval na neverjetno sprevračanje razlogov, zaradi katerih je bil Trump označen za rasista. Bom pa dodal še to, da je tudi velik lažnjivec. Tisti tvit, da v njegovih prejšnjih tvitih ni nič rasističnega, ne bi mogel biti dlje od resnice. Pa saj to ni pri njem nič novega. Že neštetokrat so ga dobili na laži, pa mu ni niti malo nerodno. Je popolnoma brez vsakega sramu. Nekoliko me glede tega spominja na našega Velikega vodjo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen