Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Micare]
Zato pa je kvazi socialni sistem in ogromno social politične propagande. Da se blažijo socialne napetosti. Pa še evro ventil deluje, da ni nasilnih eskalacij. 9900 odhodov iz Slovenije pod malo učinkovitejšo oblast samo v letu 2017. Večina v starosti od 25 do 40 let. Pri nas še begunci nočjo ostat. Čez prst preračunano en mlad človek potrebuje 2000 € dohodka, da spodobno živi. Pa če se upošteva še davek v obliki dopolnilnega zdravstvenega, vrtec, dom upokojencev, razvijajoče se popoldansko samoplačniško zdravstvo, višanje davkov na davke je pri nas raj na Zemlji. Nikoli nisem razumel misli Gramshija, Il principe sem razumel. Principe naše oblasti vse bolj razumem. Izdihuje. Ene šezdset Štajercev so uspešno prešteli. Nekdo se zaveda, da je igra s faracajgom v gozdu nevarna. So dve možnosti. Država to sem jaz ali francoska kuhinja 1789-99 z veliko masla na salamoreznici. A so Kitajci naredili preboj v kapitalizmu? Kaj pa Francozi kuhajo. Nekoč so bili v prvih vrstah svobode, bratsva, enakosti in ljubezni. Bodo oni šli naslednji iz EU. Nič Aifelovih stolpov, avtov, raket, hitrih vlakov, Mirage? Concorde? lepih Francozinj, še un ostreli igralc je šu v Rusijo. Rubi ... merde. Merde ... Rubi. Fernando ...? Kje so francoski filmi. Bargit Bardo? Simmone ? V Ameriki? Neki ne štima.
O fuck man, ob vsem tem tvojem traktatu si mislim da te je nekaj zjebalo :)
www.youtube.com/watc...&index=1đ

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen