Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
Zadnja sprememba: anon-45881 05.07.2019 12:24
Jaz mešam sadje? Neverjetno. Merklino samopašnost in nespoštovanje prava EU, kakršnokoli že je, opravičuješ z "blokiranjem" (včasih smo temu rekli nestrinjanje, očitno pa bečki konjušari non-bootlicking vladarjev raje označujete kot neke aktivno nesodelovanje iz principa)? Ravnanje Italijanov opravičuješ s časovnico? What? So bili včeraj majhna država, danes pa so velika, ki ne more popraviti ravnanj vlad male Italije? Dafuq? O Španiji spet pišeš nebuloze in vlečeš argumente za nedemokracijo iz roževine na peti. Kaj koga briga, kdo to izkorišča (si na LSDju ali imaš samo kronične težave z držanjem rdeče niti?) - ali spoštujemo samoodločbo naroda ali je ne? Očitno je veliki ne.

Ne, Poljska je največji problem, ker bi rada lustrirala sodnike iz prejšnjega sistema. Ter Madžarska, ker spoštuje Schengen. Slovenija, ker bi rada rešila že enkrat to sranje s Hrvaško. Mala Hrvaška in njen radikalen nacionalizem pa nista nikakršen problem, saj dovolj lobira (beri: podkupuje) politike EU, če ne z denarjem, pa s kakšno nepremičnino.

Kolega, če nisi v politiki, pa bi moral biti.

PS: za ilustracijo tvoji ideji o upravičenosti samovoljnega odločanja, kateri zakon bom spoštoval in katerega ne (ni mišljeno kot grožnja): meni ni všeč KZ, saj bi rad neovirano pobijal ljudi. Kaj praviš, si za kavico in globoke vbodne rane? Jaz častim. /Konec ilustracije.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen