Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.908
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2019 12:23
[vickibedi]
> [najobj]
> > [Macadamia]
> > Hardware za industrijo je (cenovno) zato nekaj drugega kot namizni računalnik. Niso nevarna samo letala in jedrske elektrarne...
> ... čuj, kaj si ti hudega zagrešil Financarjem, da so te forumski bogovi strpali v čakalnico ? ...
Kje se pa to vidi ?
... eh, če pri postu piše čas vnosa: 01.07.19 11:49 in je post objavljen šele 02.07.19 ob 07:56, to seveda pomeni, da se je Macadamia na toti vročini v forumski čakalnici brez klime pacal skoraj dva dni, da se ga je dežurni Financar končno usmilil in mu objavil njegov post ...

P.S.: sicer ne vem, če Financarji še vedno prakticirajo, da vsakega novega naročnika - spomnim se enega, ki je jamral - po defaultu nekaj cajta pacajo v forumski čakalnici, dokler s svojim pisanjem ne pridobi zaupanje forumskih bogov, ampak ker je toti forum brez novih komentatorjev zdaj še bolj opustel, kot je bil včasih, verjamem, da je še vedno ista praksa ... evo, in to je tudi razlog, da sem jaz z rumenim kartonom zaradi predolgega jezika na meji obstanka na totem forumu, ker sem takrat Črtu - zato sem na njegovi ignore listi - upal napisat, da je čakalnica za nove naročnike kontraproduktivna glupost, ker bo samo kompletno budalo še naprej plačeval naročnino, potem ko je kot novi naročnik napisal post in se čudil, da ga ni nikjer, ker mora čakat dva dni, da se ga kdo na Financah usmili, post prebere in če je v skladu s forumsko moralo, tudi objavi ... no, je pa res, da so zdaj Financarji zadovoljni, ker se s skoraj mrtvim forumom ne rabijo jebat, čeprav je meni malo hecno, da je nekdo zadovoljen, če pomaga pri umiranju svojega "otroka" ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(