Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

murje sporočil: 5.120
Zadnja sprememba: murje 28.06.2019 10:09
IZPLAČILO ŠKODE V 3 SEKUNDAH

ZAVAROVALNICA LEMONADE

Zavarovalnica Lemonade je menjala način na kateri izplačujejo škode in postavlja novi rekord v hitrosti izplačila. Ta zavarovalnica, ki posluje izključno online, zavarovancem obljublja ukinjanje papirologije in zagotovo instantno uslugo zahvaljajoč sistemu umetne inteligence. Objavljeno je, da so dosegli svetovni rekord v hitrosti in lahkotnosti izplačila škode, ko je bila prijavljena je trajala njena obdelava samo tri sekunde, brez papirologije.

Zavarovanec Brandon Pharm je dal škodni zahtevek zaradi kraje $979 vredne jakne, ki je bila ukradena v soboto zvečer. Pri tem je uporabljal Lemonade-jevo aplikacijo in govoreči v kamero, je opisal dogodek in dal zahtevek za izplačilo škode. Lemonade je imel možnost preveriti škodo, zavarovalno polico, napraviti poizvedbo v informacijskem sistemu in 18 algoritmov za borbo proti prevaram, odobriti škodo in poslati nalog za izplačilo na Brandonov Bančni račun, vse to po samo 3 sekundah, piše portal propertycasualty.

"Z obzirom, da ne obstajajo mednarodni standardi za izplačilo škode, Guinessova knjiga rekordov ni mogla zapisati Lemonade kot rekorderja na tem področju", je pojasnil Daniel Schreiber, CEO in ustanovitelj zavarovalnice. "Glede na to kar vemo, je, da v 3.000 letni zgodovini zavarovalništva, se nekaj takega bikoli ni dogodilo v samo 3 sekundah. Zato si prisvajamo naslov, je izjavil Daniel Schreiber.

Iz Lemonade pravijo, da ne rešujejo vseh škod na takšen način in nekatere prav gotovo potrebujejo še dodatno preveritev. Zavarovalnica Lemonade posluje izključno online, preko interneta in preko mobilnih aplikacij ter omogoča zavarovancem nakup zavarovalnega kritja brez papirologije.

* Mesečna premija = $5,08
13.januar 2017
lemonade.com/
www.youtube.com/watc...nrVe76zZrE
lemonade.com/join/step/1
www.osiguranje.hr/Ne...%253D%253D
www.investopedia.com...rance3.asp

Graham Le Roux

Metodo je preverilo 3600 ljudi iz Slovenije in več kot 800.000 prebivalcev Češke in Nemčije. Veliko izmed njih je potem pisalo, da so navdušeni, nekateri pa so trdili, da je to resničen čudež v njihovih življenjih. Ena izmed prvih uporabnic je bila gospa Kristina iz Škofljice, ki sama pravi: "Imam 64 let, slabo se spoznam na računalnike, zato sem mislila, da sem prestara in preneumna za take stvari. Vseeno sem se odločila poskusiti. Izpolnila sem preprost obrazec, kmalu zatem pa sem začela služiti z internetnimi valutami. Ko sem izplačala prvih 1000 EUR, sem se spet počutila srečna kot 20-letnica. Zdaj pa se vse moje prijateljice smejejo, da sem prva podjetnica v naši vasi."

Takih zgodb je več, veliko, veliko več. Profesor se spomni, da je dostal zahvalo od zelo prijazne 57-letne gospe Ane, ki je drugače čistilka, ampak to je ni oviralo pri tem, da bi v nekaj mesecih zaslužila 20.000 EUR, ki jih je namenila hčerkini poroki. Bile so tudi tople besede od uradnika na pošti iz majhnega mesteca, gospod Adam je trdil, da vsak mesec zasluži 3000-4000 EUR brez kakršnega koli napora.

Med pisanjem tega članka nam je pisal tudi gospod Tomaž iz Celja, da bi povedal o svojih občutkih. To je njegov komentar o metodi.

"Sem previden človek. Tako da nisem šel takoj noter z veliko vsoto. Na začetku sem vložil samo 40 evrov. In sem se odločil počakati, kako bo. Priznam, da me je kar odpihnilo, ko sem videl finančne učinke."

To so vsote, ki jih je gospod Tomaž v gotovini izplačal v zadnjih 6 tednih.
1. teden – 2799 EUR
2. teden – 3400 EUR
3. teden – 4281 EUR
4. teden – 4720 EUR
5. teden – 5100 EUR
6. teden – 5200 EUR
Skupaj: 25.500 EUR
time-for-investment....6/retxbv1/

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(