Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

krimsport sporočil: 273
Sam sem podrejene obveznice NLB26 in BC kupil iz lastnih prihrankov oz. iz neto plač, ki sem jih prejemal za svoje delo. Kdo je g. Perčič, me niti malo ne zanima, prav tako me ne zanima, kako in zakaj je podrejene obveznice kupil g. Kotnik, se pa nas že leta obravnava resnično negativno in brez vsakršne empatije. V vsej tej zgodbi ni bilo s strani Banke Slovenije, MF in uprav bank, katerih lastnik obveznic sem, nikoli kakršnegakoli signala, da je komurkoli mar za naše prihranke in zaupanje, ki smo ga imeli do slovenskih bank. Z nami se neprestano manipulira od spremembe Zakona o bančništvu, po katerem nas je bilo kar naenkrat možno razlastniniti tudi brez stečaja banke, do blatenja, češ kakšni špekulanti da smo, da podrejenci ne morejo biti poplačani za obveznice, ki so se na borzi prodajale po minimalnih cenah (nekateri lastniki za izbrise vedeli in je cena padala, torej gre za zlorabo notranjih inforamcij)... Jasno je, da če bi to vedel prej, obveznic ne bi kupil nikoli. Prav tako me ne zanimajo zgodbe velikih fantov, katerih zapitek naj bi plačal sam in moja družina. In jasno je, da se je z bančno luknjo manipuliralo tako dolgo, da je je bilo mogoče kompleksno problematiko, o kateri se piše zgoraj, reševati z mojimi prihranki. Tako da z mojega vidika je ovadba kar upravičena.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen