Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Trump je na tem svetu dober samo za eno stvar: zbudil je speco zavest plebsa (in elit), da smo ze zdavnaj v novi hladni vojni, tudi ce imamo mi ful zelja, da ne bi bi.

Kaj to sploh pomeni, kak naj bo nas odziv, in kdo sploh smo to "mi" - je nepomembno. Kitajska partijska elita obvladuje dobro miljardo dovolj poslusnih in hkrati sposobnih ovac, da je pripravljena potacati kogarkoli, ki stoji na poti njene Volje do moci. Podobno kot povojne ZDA.

Tisti ki bodo peacemakersko sestankovali na temo razogljicenj in arhitekture wcjev za samoskopljene umske bolnike, bodo pac potacani v nekem nepomembnem nakljucnem trenutku, ko bo Xi Jinpin skozi njihovo okolje gradil belt and road ali karkoli bo pac takrat v njegovi megalomanski buci.

Zdruzenemu "zahodu" lahko komot uspe, da se s kitajci mirno ali krvavo zmeni, kje bo airstrip one, kje pa eastasia, ce bo pa eu sanjala svojo vodilno vlogo v humanizmu pod debelimi svabskimi Merkel mamkami, in pootrocenimi francozi ki se dekadentno rajcajo na penzionistke, jo bodo druge sile zmlele za malico. Amerikance boli kurac za evropo, ce jim ne bo stange drzala pri jebanju rusov in kitajcev in arabcev.

Tak da evropa ima na izbiro ali to, da ji zrastejo jajca, ali pa to da lize ameriska. Kakorkoli so presvicana in zatohla, je bolje kot ruski deepthroat iz prve.

In jaz pri ljubi volji zahodnoevropskih jajc ne vidim nikjer rasti. Same picke in posranci kamorkoli pogledas, ali pa nesposobni blebetaci tipa farage in le pen.

Ce bo slo tako naprej, naslednja evropska vojna nikakor ne bo vec "svetovna"; imela bo tako obskurno regionalen pomen kot vojne med raznimi arabskimi pasaluki; svetovni mrhovinarji bodo "obzalovali in pozivali k dialogu", hkrati pa nam prodajali orozje in kradli izobrazene kadre (nafte pac nimamo).

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen