Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Odstranitve odpadkov še niso odredili, ker neposrednega povzročitelja ni bilo mogoče določiti. Postopek teče v sodelovanju s policijo. Odločba za odstranitev odpadkov bo izdana takoj, ko bo znan povzročitelj. Če povzročitelja odpadkov nad Sostrim ne bo mogoče najti oziroma ga ne bodo našli v doglednem času, bo odločba izdana lastniku zemljišča. Če so odpadki nezakonito odloženi na zemljišču v lasti osebe zasebnega prava, odredi odstranitev komunalnih odpadkov občinska, v primeru drugih odpadkov pa državna inšpekcija. Odstranitev odredijo lastniku ali drugemu posestniku zemljišča.
Pa kakšni kreteni pišejo zakone??? Dokler bodo oni to tam raziskovali, bo veter razpihal tisto svinjarijo po celi hosti. Kdo bo potem to pobiral??? Ekologi brez meja? Nihče? Namesto, da bi to čim prej odstranili in potem iskali pizduna, ki je to naredil, temu pa potem zaračunali stroške čiščenja in še ene par 10 jurjev kazni, ali pa 100 zaradi mene, da nihče več na kaj takega ne bi niti pomislil. Oziroma bi stroške čiščenja naprtili lastniku zemljišča, če tiste gnide ne bodo našli. Kdo je lastnik parcele z odvrženo svinjarijo, jim jaz za 100 evrčkov ugotovim v 5 minutah, vendar pa je zelo krivično, če bi te stroške naprtili njemu glede na to, da so smeti odvržene tik ob javni cesti in torej lastnik ne more nič, če drugi tam mečejo smeti. Če bi bil jaz na mestu tega lastnika in bi mi naprtili stroške čiščenja, bi enostavno postavil barikade na cesto tam, kjer ta vstopi na mojo parcelo. Pa naj se oni potem jebejo.

#balvanrjevaljušn.press

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(