Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[FIN-454644]
Clovek naj dela in naj zasluzi. In naj skrbi zase in svojo druzino, ce jo ima. Ne pa tisoc drago placanih administratorjev skrbi za tisocinen korektiv. Porodniska je v redu. Durgje so problemi. Meni gredo v nos nevladne organizacije. Ce so nevladne, naj jih vlada/drzava ne financira. In zloraba prostovoljstva, ki se zdaj korigira. Tisoce zlorab. Nihce ne bi delal. Vsi bi hodili v sluzbo/ali pa se to ne, po placo in pravice. Preberi v sobotni prilogi direktorja Boxmarka. To je to. Drzava goljufa drzavljane in drzavljani gledajo, kje bi ociganili drzavo. Bo ena cigajnarija vse skupaj, ce se ne bo ustavilo.
Ciganarija je že danes. Meni bi morala država vrniti preplačilo davka od dobička, se je pa zgodila napaka pri prispevkih in so mi jih dvakrat obračunali. Tako,da mi bodo v bistvu vrnili šele naslednji teden.

Žena je trenutno na bolniški, prva bolniška odkar je v Sloveniji, več kot 10 let. So pa na FURS-u kao izgubili/založili bolniški list in tako za april še vedno ni dobila nakazano.

Ja, glede nevladnih organizacij se povsem strinjam s tabo. Pa še in še je parazitov prisesanih na proračun, v milijardah se meri.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen