Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[vrac]
> [FrRoSt]
> > [vrac]
> > Kako to misliš, da bodo kazniva dejanja korupcije zastarala? Skladiščnika v UKCL Ljubljana so takoj znogirali in postopek ne bo zastaral. Pravna država deluje, kako da ne. Še kakšno čistilko odpustijo in bo problem podkupovanja v zdravstvu rešen za vse večne čase.
>
> :))))))))
>
> Si se ti v Glavo udaru!?? :)
>
> Da so skladiščnika skenslali!? Res čudno. VTIKAL in UREJAL je vse drugo, samo skladišča ne! :)
>
> A da bi njega tudi obdržali!? :) Morda bi ga lahko dali v menedžment!?? :))))
>
> *Dacrknešodsmeha....
Sploh ni bila poanta mojega zapisa, da bi bil skladiščnik nedolžen. Opozoril sem zgolj na to, da sistem deluje pri nižjih uslužbencih, pri zdravnikih, katerih "nedela" članek secira pa niti slučajno ne.
:)

Vzamem nazaj! :)

Res si opozoril na to! :) Še zdravnike oz: beri: VIŠJE USLUŽBENCE v red spravimo, pa smo na konju. Nad nami bo samo še Modro Nebo! :)

Moja poanta je bila, da izguba službe v takem primeru ni kazen. Je samo posledica. Ali in kako bo skladiščnik obsojen!? .... glej, to prepuščam vsakemu posebej, naj sam presodi :)) Po svoji najboljši moči! :) Če ga take stvari sploh zanimajo....

Nekako smo preživeli največji tajkunski cunami, stanje se nekoliko izboljšuje, verjamem celo, da to ni tisto kratkoročno izbolšanje pred samo smrtjo. :) Lahko, da celo napredujemo, v nekaterih pogledih zagotovo, ali je (ali bo) to dovolj, je pa težko reči.... Če še druhače povem: premikamo se; vsekakor!, ali smo pri tem dovolj hitri!? na to naj si vsak sam odgovori! :)

*Menda je odgovor na zgornje vprašanje odvisen tudi od same udobnosti stola, na katerem (posameznik) sedi, kakor tudi od drugih (posameznikovih) navad. Npr. čisto osebnostnih razvad, da ne omenjam skromnosti; in standarda.... Morda tudi znanja, pričakovanja,.... ali pa (celo) neznanja. :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(