Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnja sprememba: PyotrNovak 18.05.2019 22:12
Sami spielferderbarji danes.
Zadnjic v trgovini z materialom srecam mozakarja z kosom iz lesa, kovine, vijakov. Ko ga vprasam kaj bo, mi navduseno zacne razlagati svojo najnovejso inovacijo. Po tem, beseda nanese na firmo in je povedal: Imel sem 50 ljudi in 7000m2 proizvodnje. Ker sem dovolj star, sem VSE odpustil, sel v pokoj in sem zaposlen pri zeni. Enostavno se mi ne da in ne splaca vec jebat.
TO so pa novice s fronte. Na koncu sem mu pomagal nesti profile v nov X6. Pravi: vedno sem imel enoprostorec, da sem lahko vozil robo, sedaj mi pa ni treba vec. SE ena cista ZMAGA za levico!

V stilu TOF revije se zadnje case mnozijo clanki, kako je pri nas pravzaprav vse super in sploh ni tako slabo.
Sure, samo da ovce ne znorijo, itak pa jih ze par generacij futrajo kako "smo mi dobri, ce ne najboljsi". Sure.

Samo cakam kdaj se ponovi zabava od 1980 naprej..

Zapuscanje foruma: veliko dobrih ni vec, sam se prepogosto pustim tej razvadi. Mislim da me bo nova firma dovolj zaposlila da ne bom vec utegnil. Napisem kaksno informacijo in kaksno zajebancijo. Levake bosta pa z najtrso roko prepricala gospa Kriza in gospod IMF. Tako kot Grke. He he he.

Grem rajsi postavit se business Instagram stran. BISTVENO vec koristi. Ostalo ze dela zame.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen