Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[PyotrNovak]
Digitalne kamere ne bodo NIKOLI boljse od filma. Moj pogovor s fotografom cca 15 let nazaj.

AI ne bo NIKOLI vozil bolje kot clovek.
Ze DANES verjetno vozi bolje kot vecina 75 letnikov, najkasneje pa cez 3-5 let.
Zadnjc je takle ata, zapeljal z rampe na avtocesto pred sleper s kaksnimi 60km/h. Sem vozil za njim pa sem samo gledal kam se bom umaknil, sleper pa na levo pred drug hitrejsi osebni avto. Pol sekunde do STALE!

Seveda ti itak ves da avti nikoli ne bod vozili sami. SURE. Tako za vse ostalo.. ;)))
... čuj, če bi ti malo boljše bral, bi mogoče celo opazil, da jaz tukaj zgoraj ne pišem o tem, če bo robot vozil boljše - kaj je to ? - od človeka ali ne, ampak pišem o tem, da bo robot - ker pač ni človek - vozil DRUGAČE od človeka ... khmm, ker bo - če bo - robot v prometu "razmišljal" samo o pravilih in nikoli ne bo "razmišljal" enako kot človek, ki razmišlja o pravilih in o tem, kako o pravilih razmišlja drugi človek za volanom ... no, in ta neusklajenost med "razmišljanjem" robota in človeka je razlog, da se jaz ne bi rad vozil istočasno na istih cestah z roboti in upam, da se mi nikoli ne bo treba ... evo, zdaj pa se ti spet lahko kregaš sam s sabo o tem, kaj sem jaz napisal in kaj ti (ni)si razumel ...

P.S.: oni ata ni vozil boljše ali slabše, ampak je vozil drugače (= narobe), kot je bilo treba v tisti situaciji in zelo dvomim, da bi robot brez zmožnosti predvidevanja (= razmišljanja) reagiral enako (= pravočasno) kot ti in voznik šleperja ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen