Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Ob tehnološki detoksikaciji sem spoznal, da se učinkovitost nujno ne izboljša, saj to, kar pridobimo, tudi izgubimo.
A res? Meni gredo neskoncno na jetra podjetja, ki informacije objavljajo samo na facebooku. Po moznosti tako da moras biti registriran uporabnik, ce hoces videti recimo delovni ces. Taksni naj se lepo j****....
Facebook na tem mestu lahko velja kot prispodoba za katerokoli drugo tehnološko megakorporacijo. Kakšno bi bilo vaše življenje brez Googla?
Bing, DuckDuckGo, nekdanja AltaVista. Ce ne bi bilo googla bi bil nekdo drug. V bistvu je skoda da se je monopol Googla tako razrastel.
Bi rajši uporabljali Internet Explorer?
Kaksno zvezo ima pa browser z googlom kot iskalnikom ?!?!?
Kje bi si lahko brezplačno ogledali na milijone videov in predvsem dostopali do glasbe?
Zakaj brezplacno, zaboga? A hrano dobite brezplacno? Cedeje v trgovini brezplacno? Avto ste dobili brezplacno?

Netflix, Hulu za video vsebine, Spotify za glasbo. Skupaj stanejo manj kot narocnina na hitri internet.
Kako bi se orientirali v tujini? Bi uporabili fizični zemljevid in čez palec ocenili, katera pot je daljša?
Za Garmina se niste slisali?

Ko berem taksne clanke me res zaskrbi, da je nekaterim Facebook cisto zares skuril mozgane.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen