Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Hrvaška zvišuje kazni za prometne prekrške

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Avto] Tema: Hrvaška zvišuje kazni za prometne prekrške
[#2772807] 03.05.19 13:07 · odgovor na: dz1975 (#2772720)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.05.2019 13:13
[dz1975]
Plačane raziskave povejo kar pač naročnik hoče, realnost pa pove resnico - in prepoved uporabe telefona med vožnjo (za klice, ne za FB in pošiljanje sporočil) nima absolutno nobenega vpliva na število nesreč.
Sem brez težave vozim avto z levo roko, tudi smerniki niso problem (mogoče ti za vklop slednjih uporabljaš desno roko?), avto je pa itak avtomatik.
... čuj, edina realnost in resnica je ta, da nesreč zaradi telefoniranja noben ne šteje, ker je dokazovanje telefoniranja v času nesreče in posledično štetje nesreč takorekoč nemogoče, medtem ko alkohol v krvi tudi nekaj časa po nesreči ni težko dokazat ... no, sicer pa tudi vsak tebi podoben pijanec običajno trdi, da on pa tudi pijan lahko vozi, ampak dokler si ti v Ameriki, se zaradi tebe ne sekiram preveč, ker si nevaren za Američane, ne pa za mene ... ja, res pa mi zaradi tebi podobnih v Sloveniji ne ostane nič drugega, kot da vsaki dan jebem vse po spisku vsem po vrsti - celo če pozabim na njihovo zmanjšano pozornost na promet - ki zaradi samo ene proste roke med telefoniranjem (ne) delajo, kar sem zgoraj napisal ...

P.S.: če si že pozabil komentirat vse ostalo iz mojega posta, bi lahko povedal vsaj to, kako imajo invalidi brez ene roke v Ameriki prilagojen svoj avto, ker zelo dvomim, da lahko naredijo vozniški izpit in vozijo normalni avto kot ljudje z obema rokama, pa čeprav poleg obeh rok in nog vsi ne rabijo imeti kaj dosti v glavi ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(