Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Zadnja sprememba: shevchenko 23.04.2019 12:48
Po tvojem pisanju se mi dozdeva, da si relativno mlad, milenijec, ujet na žalost v ne ravno donosno službo.
ne, ne, it depends, kaj pomeni donosno (je pa vec od povprecja)
Si mogoče kdaj razmišljal, da si s svojo nizko plačo, ki je mogoče posledice ne ravno 'lukrativnih' izobrazbenih odločitev v preteklosti - ne vem koliko si za to sam odgovoren oz. kriv - pač ne moreš privoščiti stanovanja v Ljubljani oziroma v okolici (Gorenjska, osrednja Slovenija), da pač realno nisi upper-middle class oziroma višji sloj?
gotovo sem si za osebno situacijo sam kriv, ampak mene resnicno ne tezi toliko moja konkretna situacija (sem dolgorocni najemnik z relativno nizko najemnino), ampak ta problematika na splosno (niti ne samo v sloveniji, ker je povsod bolj ali manj jebacina, samo da je pri nas se malo bolj).

slovenija si bo pac nekoc morala priznati, da ima glede na visino plac popolnoma nepremerne cene nepremicnin/najemnine. in njeni prebivalci bodo morali sprejeti, da se ne more davkov pobirati samo od dela, ampak se jih mora nekaj tudi od premozenja.
Lej, si razmišljal o opciji, da poizkušaš privarčvati kar pač lahko (različne opcije + šušmarjenje) in si kupiš stanovanje/hiško na obrobju države (Bizeljsko, Haloze, Goričko, Koroška, itd.) in si glede na to tudi prilagodiš službo?
LOL, kaj pa naj pocnem tam? definitivno ne spadam v >= upper-middle class. a to pomeni, da moram it zivet v Haloze po tvojem?
Z glavo skozi zid pač ne gre....
drzi.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen