Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[tadejkom]
No kaj ima Ukrajina z zastonj polnilnicami. A ja; nekam je treba stresat gnev in zmagoslavje (sicer ne vem kaj ti koristi to nad Američani, ampak pač čustva so čustva). No štejem ti pa v dobro, da nisi privlekel na dan Janše ali pa še partizanov in njihovo zmago nad Ameri ops domobranci.
Mimogrede, jaz sem zaljubljen v Ameriko, tudi zivel sem ze tam, medtem ko rusijo razumem dokaj mccainovsko; gre za naftno ploscad ki se pretvarja, da je drzava. Da se jim dopusca pametovanje po okolici je en najvecjih failov usa politike.

Zdaj ko sva to ugotovila, lahko morebiti kreneva naprej oz. Nazaj k mojem vprasanju - kako se soociti s tem, da so ukrajinci pac mali rusi, in da morda z evropskega stalisca ni najbolj pametno, da ameriskim jastrebom stango drzimo, medtem ko razfukavajo drzave okrog evrope - tako v severni afriki, kot pri arabcih.

Ukrajinska drzavljanska vojna bi za evropo lahko imela precej hujse posledice, pa se je k sreci razpletlo zelo nezno. Malo imamo tudi to sreco, da folk ne opazi ukrajinca, ker je pac prave barve in ga lahko zamenjas za poljakaali slovenca, oziroma it makes no difference in germany.

Jansi, Kucanu, partizanom in domobrancem pa na tem forumu ne manjka pozornosti :-) Da imamo temo o kurcevih polnilnicah, ne pa o ukrajinskih volitvah, pa se zmeni z lucko kajfez bogataj, nisem jaz kriv :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen