Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Britanska policija je aretirala Juliana Assangea

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 15.04.19 21:52
[Areopagitica]
> [FIN-466864]
> > [FIN-454644]
> > Hrvaska obvescevalna sluzba je profesionalno nasadila dva nasa diletanta. Je to moralno (prav) ali eticno (ni lepo)? In cigav vohun je Assange? Ruski? Ce jaz tebi ukradem sem prasica, ce pa ti meni si pa ti heroj. Vse je vprasanje pogleda in custev. Moj je mojmoj, tvoj je pa kakfuj.
>
> Mene bolj skrbi to, da nekateri"veliki domoljubi" bolj zagovarjajo hrvate in njihova "herojska" dejanja namesto da bi vsaj za trenutek stopili skupaj...
> pri hrvatih tega ni ko gtr za slovenijo vedno vsi enko govorijo in so enotno celo"hrvaški srbi v njihovem parlamentu" vsi so enoti...
> kaj pa pri nas...???
> Tega ne bom nikoli razumel...
>
>
> Lp


A skupaj naj stopimo, ko nam šef vlade zlorabi obveščevalno službo, da bi se medijsko nabildal pred EU volitvami? Ti se hecaš. Ali pa namerno sprenevedaš. Ne verjamem, da si tako brez pameti. Samo za to gre tu, za nič drugega. Zloraba obveščevalne službe za lastno politično promocijo. Enotno bi morali nastopiti v zahtevi, da akterji te zgodbe odstopijo...
Hrvati nimajo teh problemov oni so enotni tko al tko... Sploh pa ko je trbaba Slovenijo natikat na *urazz

Lp

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(