Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[adana]
> [robi2107]
> > [FIN-311684]
> > Zdravstvo ne potrebuje več denarja, potrebuje le več kontrole pri trošenju obstoječega denarja.
>
> Mogoče bi bilo treba za zdravstvo res nameniti več sredstev, ampak dokler se ne bo počistilo s korupcijo v zdravstvu, tega ne bomo vedeli. Zato je to PRVA stvar, ki jo je treba narediti. Dokler to ni narejeno, oblast niti pomisliti ne bi smela na nabijanje novih dajatev. Prekleta banda kurčeva samo davke nabija, daje nam pa čedalje manj.
HO,HO,HO, ravno danes sem se z eno pogovarjala, in prišla, do spoznanja, da zdravniki HOČEJO čakalne vrste. Recimo, ko grem jaz k zdravniku po zdravila(ena in ista npr.) moram čakati vrsto, potem pri zdravniku je vse skupaj recimo pd 10- 15 minut. Sicer bolj malo hodim k zdravniku, če pa jih je teh recimo starejših od 5o let , ki ne morejo živeti brez zdravil in so redni obiskovalci svoji zdravnikov,potem si lahko predstAvljaš, da vsakokrat porabi pri zdravniku (čakanje v čakalnici ni vključeno)10-15 minut x na dan recimo takih pacientov 1o(verjetno več), pridemo do 150 minut, to je ura in pol na dan.
Ta ženska, s katero sem se pogovarjala, pa je rekla, da pokliče v ambulanto(drug zdravnik-menim, da bolj moralen), ji pripravijo recept, lahko tudi za 1 leto vnaprej in ni čakalnih vrst.
SIMPL KO PASULJ.

Glede tega, ko si napisal za zdravstvo več denarja, NE Z MOJE STRANI, jaz socilaističnim šarlatanom ne zaupam. Hočem privat zdravstvo, da si bom sama izbirala zaupanja vrednega zdravniki. Ti so plačani vsaki mesec in niso zainteresirani, da bi si znanje dograjevali v skladu z interesi bolnikov, ampak delajo z roko v roki s farmacijo. AMEN.
KAJ PA TEBI NI JASNO!??????

Greš k (privat) zdravniku, se primeš za denarnico in odideš....

Tudi dodatnega zavarovanja ti ni potrebno plačevati,... nič, nič, nič. Kaj vam NI jasno!?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(