Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koliko smo resnično vredni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Koliko smo resnično vredni
[#2766894] 30.03.19 14:32
Odgovori   +    8
Ste se kdaj vprašali, kakšna je vaša vrednost na trgu in koliko ste z leti izkušenj in svojimi sposobnostmi že dosegli?
Žal je moja vrednost na trgu zelo nizka, takorekoč nična, vsekakor pa gotovo dosti nižja od tega kar prejemam sedaj :))
Preprosto Bolj kot dober avto, nepremičnina in počitniški apartma nas v poslovnem svetu določajo odnos do dela, učinkovitost in to, kako se odzivamo v kriznih razmerah. Seveda je pomemben tudi naš videz, ki pa je le nadgradnja osebnosti in energiji, ki jo oddajamo. Ni vseeno, kako se oblečete, ni vseeno, kako živite, in še zdaleč ni vseeno, kako razmišljate, saj vsa ta področja vplivajo na vas, pa tudi na vašo okolico in predvsem na poslovni rezultat.
Blefiranje torej je najbolj pomembno. Prodajanje muda za bubrege. Pa to itak vem , ker sem hard science prodal že pred 20timi leti. Ampak zdaj opažam da je nivo padel še dosti nižje - na nivo opic iz pragozda :))
Če se vam zdi, da vaša plača ni dovolj visoka ali da se poslovno že dolgo niste premaknili stopnico više, razmislite, kaj vas pri tem ovira in kaj lahko storite, da boste bolj izpopolnjeni.
Kiss some more asses ? No way, predvsem če gre za nižje inteligentna bitja.
Življenjski tempo je predrzno hiter in nič ne kaže, da se bo kar tako upočasnil, zato ni slabo, če pri sebi vsake toliko opravite pregled vsega, kar ste v življenju dosegli in osvojili. Čestitajte si za svoje dosežke, poskušajte ugotoviti, kje so vaše šibke točke in kako jih spremeniti v uspešen razvoj.
To pa ja, čestitam si za vse kar sem dosegel, čeprav nisem imel nobenih botrov zadaj. Res nobenih.. Zdaj blefiram naprej, mogoče me ne bodo odkrili :))

Kajti le takrat, ko boste osebnostno zadovoljni, vitalni in boste ovire sprejemali kot pomembne izzive na poti k cilju, boste tudi poslovno dosegali velike in pomembne zmage.
Osebnostno zadovoljstvo je važno, ampak moj poslovni uspeh je trenutno bolj odvisen od prezentacije (osebnostno zadovoljstvo je pri tem predvsem nepomembno):))

Vreme...
www.youtube.com/watc...GA&index=2

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen