Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[pobalin]
On mogoče malo laže, peresa Financ in njihova akademija za tanajtaboljše (agro)biznisarske ideje stoletja pa že ne, nikoli.
Najprej, svaka čast za tvoje raziskovalno novinarstvo. Na tvojem mestu bi Financam tvoj prvi prispevek kar zaračunal, ker so sami (oz. njihova "novinarka" Petra Š.) pokazali, koliko so vredni njihovi "članki". Popolna blamaža. Kar se pa tistega Veršiča tiče, je pa to po mojem en totalni pacient za na psihiatrijo. Tip prodaja take buče, da je treba biti res butast, da te en takle kljukec nategne. Mislim, tip je na zavodu, pa bo odprl 300.000 delovnih mest. Trajnostnih, ne enih takih brezveze. Da crkneš od smeha. Od kje jih pobira. Ampak to je dejansko res bolnik, patološki lažnjivec. Sem že imel posla s podobnimi. Samo usta odpre, pa se zlaže.
> Ko sem bil še mulc, sem gledal oglase, ki so obljubljali bajne zaslužke za "delo" od doma. Samo par jurjev moraš nekam poslati, da ti oni pošljejo ne vem kakšen "material". Pa sem si mislil: fak of, vam bom jaz plačeval, da bom lahko delal. Ko vas jebe.

No, zdaj veš, zakaj še nisi milijonar na Kajmanskih otokih.
Nič še ni prepozno. Pri Ljubotu vzamem trajnostno, sanjsko plačano delovno mesto, pa sem na konju. Samo par sto evrčkov mu moram prej nakazat, da me bo izobrazil za bodočega milijonarja. Ali pa kupim od njega stroj za delanja zlata, ki je tik pred serijsko proizvodnjo. Samo što nije. Uf, bo dnara ko f**a.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen