Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 18.03.19 23:18
[macon]
> [FIN-466864]
> > [macon]
> > > [FIN-466864]
> > > > [prixi]
> > > > A res, na osnovi česa pa??? A mogoče zaradi tiste fake newsarke iz pop tv, ki kandidira pri serpentinšku????
> > >
> > > ja prav maš, le kako je mogoče da nekdo sploh premaga našega velikega voditelja...
> > > Živel naš vodja, brez tebe smo izgubljeni v temi, pokaži nam pot iz teme samo ti to zmoreš... in živela partija sds...
> >
> > Dodaj še, da ste jih še premalo, ker vam drugače danes ali pa čez sto let ne bi noben sikal.
> >
> > Kako pa kaj kraja petih milijard po bankah, a procesi kaj napredujejo? Se mi je zdelo, da ne, ti pa le kruli proti namišljenemu velikemu vodji.
>
> Kako pa kej pol milijončka izpalo iz kamiona... pa jaz bi tud meu sestrično,ki bi mi položnice plačala...
> Prav "mate" lepo bi bilo ko bi se lahko vsak omastil za pol milončka brezplačno
> Živel naš vodja ki nas vodiš skozi temo...
>
> Lp

O nobenem pol milijona ni bilo nikoli govora, tako, da lažeš. O parceli v Trenti so že dovolj razpravljali in razjasnevali tako pisci člankov Financ kot forumaši, vse v zvezi z njo je bil režimski konstrukt kot tudi celo poročilo KPK, ki je bilo kasneje razveljavljeno.
štirstopetdest jurčkov mu striže(en mjčkn manj kot pol milijončka)...to je zgotovo in model ni v resnici nikoli razložil ta višek(izpalo iz kamiona)+da mu je sestrična od žene plačevala položnice z svojim denarjem iz svojega trr-ja(močno dvomim, da ga ma toliko rada, da bi mu položnice plačevala...)in ni bili "režimski" kostrukt ampak gola resnica....itd
sej meni je vseeno smo vem, da je model eden izmed mnogih nategunov...jaz sem izkusil kaj to pomeni, ko sem rabil debelih 15 let da sem prišel do zasluženega denarja(vse je šlo po sodni poti...) in to je možno samo v Sloveniji.
Konec koncev je bil model debeli 7 let v vladi in vladal in v tem času ni *urzzem mrdnu, vse je enako ostalo...samo za sebe je delal kot, da bo za večno vladal(WTF),
zato je enak ostalim in pika.

Lp

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen