Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[Micare]
Dobili smo Teran, dobili smo arbitražo. Dobili bomo frackng. Dobili smo 30 milijard kreditov, za financiranje življenskega minimuma. Raje bi pasel travo v svobodni državi,na svoji zemlji, kot pa v situaciji neokaptalizma, ko bo potrebno vrnt posojila. Dobili smo evropske plače, dobili smo pokrajine brez mladine, nove zdomce, dobili smo mizerne pokojnine, zmanjšanje ali ukinjanje (krajo) dohodkov slojev, ki se ne morejo branit. Torej upokojencev, invalidov. imamo lumpenproletariat, ki ga prazna pokojninska-kapitalska blagajna ne skrbi (ne bo niti za zdravila za upokojence). Že zdaj je možna operacija sive mrene, ki astarešim ne ustreza. Je treba plačat. tudi doplačilo razlike ni možno. Sem bil velik navdušenec nad učinkovito in ekonomsko močno Evropo. Eni so močni drugi pa plčujemo krvni davek in imamo razvrednoteno prihodnjost. Meni je žal, da sem glasoval za EU in NATO. Bolje se bi bilo bratiti s Korejci, Kitajci ali Indijci. Vsaj ne bi živeli od wvropske miloščine. Ni slučaj. To se dogaja tudi dugim majhnim državam v EU in demokratičnem Svetu.
Za prvi del plus. Moramo gledat naprej....Za zdnfnji del pa se je potrebno potrudi, da so lahko plače evropske. Lep dan.

P.S.: Ekonomija ni romantika, je pa uspešna ekonomija najboljša sociala. Zakaj se jo ovira?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen