Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-228350 sporočil: 60
Brez besed. Restavracija socializma. Vrzi raji drobtinice, pa par deset evrov na mesec in poberi kapitalistom ter onemogoči tuji kapital. Tako ohranis monopolne položaje podjetij v državni lasti, kjer se davki pretakajo iz levega v desni žep, tistim, ki nekaj imajo bodo izcuzali skoraj vse in seveda delili novi aristokraciji, polikratom in javnemu sektorju, kjer bodo veselo kradli na "maketni način" in imeli vikende na Hrvaškem, boljše avtomobile od podjetnikov ob petkih pa bodo opoldne zatrpali mejne prehode proti Hrvaški na poti na zaslužen podaljšan vikend.
Danes sem na poti v službo na Miklošičevi srečal Kordiša, ki je očitno vedoč kaj sledi, slavil zmago v Che Guevarevski podobi z značilno Che Guevarevsko klafedro na glavi. Kako simpotomatično in strašljivo. S svojim delom, odrekanjem družini, dopustom, in lagodnemu źivljenju, omogočam delo in dokaj lagodno življenje desetinam delavcev v svojem podjetju, da ne omenjam vseh ostalih javnosektorskih pretežno levosučnih birokratov, ki se pasejo na mojih in vaših davkih. Država pa pije moj znoj in mojo kri, pa tudi vašo, dragi podjetniki. Ti ljudje so odtujeni in tako globoko v prejšnjih časih in tako brez razumevanja osnovnih postulatov časa in novega družbenega okolja, da bodo počasi ampak zanesljivo uničili substanco in duha tega naroda. In to zgolj iz koritarskih nagibov. Če imate še dovolj energije in volje doživeti pošteno in zdravo poslovno okolje, kjer bodo cenili vaš neprecenljivi prispevek, potem storite to, kar bom storil jaz in mnogo meni podobnih. Enostavno bom svojo energijo in svoje sposobnosti dal ljudem v drugi državi, državi, ki razume, da je borba za podjetje in zaposlene nekaj, kar je potrebno ceniti in ne takega človeka voluharsko odreti do kosti, da slučajno ne bi imel več kot levosučna srenja. Pametnemu dovolj!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen