Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[bigl]
> [jezdec666]
> Razmišljam, kam tole lahko pripelje. Leben in Cerar sta politično truplo kajneda? Vendar delata večjo škodo Šarcu, če ju ne vrže ven, kot SMC ki je klinično mrtva tvorba. Če ju poizkusi vržt ven, imata džokerja v odhodu iz vlade in sklenitvijo pakta z SDS. Če menja samo ministra Lebna ali ministra Cerarja in SMC ostane, si ni naredil nič večje koristi kot če ostaneta. Šarcu bi bolj ustrezale predčasne volitve, do njih pa bo težko prišel brez podpore SDS ali malih strank, ki jih pa po volitvah več ni. Torej nas čaka še večje izsiljevanje malih in posledično brezvladje pod Šarcem ali morda menjava vlade, če se SMC zdila za koalicijo SDS - Nsi - SNS - SMC.
To je komplexno, ja, ne razmišljam tako daleč:-).Ampak kakor kdo razume recimo parodije na radiu gaga, o njihovem nekdanjem sodelavcu, kjer imitator pravi, da dokler je zajec še v gozdu nima smisla pripravljati žara. Mogoče fantje na gaga vedo, ali ne, da je to zelo blizu heglovemu mišljenju, da je potrebno počakat, da se stvari zgodijo, da jih je mogoče filozofsko razumeti. Več bi o tem vedel povedat kakšen filozof, ki je pogostvo v tujini:-). Lep dan.
Jaz nisem kakšen filozof. Tudi v tujini nisem pogosto!

Sem pa včeraj (ali še kak dan nazaj) zasledil dve izrečeni sodbi. Ena se je nanašala na diskriminacijo zobozdravnice, ki ni hotela sprejeti pacieta HIV+. Druge se pa sedaj ne spomnim, čeprav jo imam na koncu jezika. :))

SKRATKA, takole, čez moj palec, - bral drobnega tiska iz novice nisem, se mi dozdeva, da se je tale diskriminacija zgodila nazaj krepko več kot 10 let, morda celo bliže 20 kot 10!

Toliko o hitrosti, dogajanju in učinkovitosti. Tudi pravne države in vsega drugega življa, ne samo sodišč!

Samo OPAZUJEM!

Lep dan. :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen