Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 20.02.2019 21:23
[najobj]
... čuj, povsem te razumem, da imaš raje bajk kot avto, če pa imaš grdi bajk, te pa res ne razumem, jebiga ...

P.S.: sploh nisem mahnjen na pleh ampak na lepoto in moj pogled na bajk - približno 25 let stari "lepotec" z 18 prestavami iz Roga - je zelo podoben tvojemu pogledu na avto ... evo, in ker imava oba veselje vsak s svojim prevoznim sredstvom, si očitno nisva tako zelo različna, kot zgleda, čeprav ni nič narobe - vsako tele ima svoje vesele - če sva si različna ... khmm, ker sva si res ...
OK, OK, ne bodi užaljen zaradi pregovora, ker sem res mislil samo na pregovor in nič drugega. Se opravičujem, če se je bralo, kot da te primerjam s teletom. Nisem te. Kar se pa lepote tiče... OK, saj je lahko avto lepo oblikovan pa te fore, ampak to vsaj meni ne predstavlja kakšnega estetskega užitka. Lepe ženske ja, pa lepe gore in sploh narava tudi. Pa še kaj bi se našlo, ampak pločevine ni vmes. Kakor tudi ne bajkov. Saj so v osnovi vsi isti. Lahko ima eden zgornjo cev malo bolj vodoravno in drugi malo bolj postrani, pa eden je takšne in drugi drugačne barve, ampak vsi pa imajo balanco, pedala, dve feltni, zobnike, ketno in še nekaj malenkosti. Vsaj mene v zvezi z bajkom bolj navdušuje to, kar lahko z njim počnem, kot pa to, kako izgleda. Itak bo z leti vsak postal grd. Nekaj naredijo kilometri, nekaj pa padci. Ko prvič užgeš in ga opraskaš, se še sekiraš, ko užgeš drugič, tudi še mogoče, od tretjič naprej se ti pa že jebe. Razen, če ni totalka, ker bi potem rabil nov bajk, to pa ni poceni. Ampak če je totalka bajk, je najpogosteje tudi bajker. Ta pa potem kolesa itak ne rabi (več). Poznam osebno nekdaj izjemnega slovenskega kolesarja, ki je v pamtiveku celo vozil kronometer na olimpijadi. No, možakar je še v poznih letih nekaj pritiskal na pedala, dokler ga enkrat en bedak v avtomobilu ni postrgal s ceste. Je ostal živ, ampak od takrat naprej ni več sedel na kolo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen