Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[najobj]
... eh, kako smo si različni ... čuj, meni pa mora biti avto všeč, ker tudi grde babe ne bi hotel gledat vsaki dan, avto pa gledam vsaki dan ... khmm, sploh pa avta ne kupim zato, da bi ga prodal, ampak da uživam, ko se vozim z njim ...
Jasno, vsako tele ima svoje vesele, pravijo. Eni so mahnjeni na pleh, eni pa na kaj drugega, in prav je tako. It's a free country. Baje. Meni avto v osnovi predstavlja nekaj, kar me na daljši relaciji prepelje od točke A do točke B. To nalogo sicer precej dobro opravi tudi bajk, ampak če bi moral na brzino skočiti v, recimo Velike Lašče, bi se rajši odločil za avto. Če bi imel dovolj časa, mi pa tudi z bajkom ni problem. Ne bi bilo prvič. Če pa moram na brzino skočiti v center, je pa bajk za to vsekakor primernejši, ker se lahko pripeljem do vrat, pa še parkirnine na rabim plačevati. Pride pa avto prav tudi, če je treba ne vem kaj tovoriti, čeprav sem tudi kanto Jupola že vozil iz Bauhausa na prtljažniku kolesa tisti kilometer ali dva. Užitek v vožnji, praviš? Osebno v pritiskanju na pedal za gas ne čutim nobenega užitka. Veliko več ga najdem v pritiskanju na ena druga pedala.
P.S.: ker praviš, da si zadnjič malo vrgel uč na Dacio in se ti je zdela fina, tudi ti očitno nisi tako neobčutljiv na estetiko ...
Predvsem se mi je dopadlo, da dobim novega karavana (imam pač familijo pa gremo tudi kaj na morje) za cca. 10 čukov. Z izgledom se sploh nisem kaj dosti ukvarjal, ker me za to bolj briga. Če zraven ni grd, pa še toliko bolje. Ampak kot rečeno, je to drugotnega pomena.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen