Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 20.02.2019 15:26
[robi2107]
> [pobalin]
> Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega.

Same here.

> ..... katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)

Jaz svoji ženi vedno pravim, da je najboljši avto tak, ki je dober pa poceni. To pomeni, da se poceni pelje in poceni popravlja, če je že treba. Ajde, pa zanesljiv naj bo, da ga ne bom porival, če mi nekje crkne. That's it. Kaj me briga, če je grd. Saj se ne bom poročil z njim. Je bila zadnjič tule debata o Daciah, pa sem malo vrgel uč. In se mi zdijo prav fine. Tudi če ob prodaji po nekaj letih za njo ne bi dobil nič, ne morem pušiti toliko, kot bi v par letih pušil na amortizaciji za en nobel pleh. Da ne govorim o delih, ki za kakšne bavarce stanejo, kot da so zlati.
... eh, kako smo si različni ... čuj, meni pa mora biti avto všeč, ker tudi grde babe ne bi hotel gledat vsaki dan, avto pa gledam vsaki dan ... khmm, sploh pa avta ne kupim zato, da bi ga prodal, ampak da uživam, ko se vozim z njim ...

P.S.: ker praviš, da si zadnjič malo vrgel uč na Dacio in se ti je zdela fina, tudi ti očitno nisi tako neobčutljiv na estetiko, čeprav je res, da imajo vsake oči svojega malarja in malarija običajno stane ... aja, tudi sam sem imel odlične izkušnje z Japonci, le da moja ni bila Honda ampak Mazda ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen