Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-181718 sporočil: 149
Moram reči da sem bil nad sistemom jaz navdušen. Sploh če imaš res vklopljen sistem za ohranjanje voznega pasu, avtomatski menjalnik in samodejno zaviranje/pospeševanje. Je pa res da je sistem uporaben samo na AC in zablesti ko je na cesti gneča. Po cca. 4kkm po nemških AC in treh večurnih zastojih je zame nepogrešljiv. Sploh v premikajoči koloni, se dejansko sprostiš in držiš volan samo za okras. Moram reči da sem prvi dan naredil 900km in prišel na cilj bistveno bolj spočit in dobre volje, kot če bi bremzal/speljeval sam. Moraš poskusit da kapiraš :)

Kar se tiče pa odgovornosti pa je stvar res kompleksna. Ker če bo avto peljal sam, se bo moral odločati tudi o filozofksem vprašanju tipa "tramvaj". Dejansko se avtomobilska industrija otepa teh vprašanj, ker če bo prišlo do nesreče, se bo lahko vedno krivilo sistem, češ da nima dovolj dobrih reakcijskih časov, ali da gre za napako v kodi itd. Dejansko se o tem še nismo niti začeli pogovarjati. Danes je kriv voznik ki je nesrečo povzročil. Potem pa bo kriv npr. VW. In to prinese novo dimenzijo problemov...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen