Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 11.01.2019 16:36
[bigl]
Umetnik, arhitekt Hundertvaser je na Dunaju na vrhu svojih blokov načrtoval drevje, vrtičke, ki še danes rastejo. Sicer pa običaj s podeželja, da imaš ob hiši vrt se je prenesel v Lj . Zakaj se temu čuditi?:-).
Podrobnosti v zvezi s stanovalci mi niso znane. Ampak gojiti paradajz in solato sredi Ljubljane je tudi atrakcija. Mislim na štadionu. Lep dan.
P.S:Vsebina-trgovina? Že itak imamo največ m2/glavo v EU trgovskih površin.
... ja, ker tota www.delo.si/assets/m....jpg?rev=1 ruševina je res atrakcija svetovnega formata vredna zaščite Unescove svetovne kulturme dediščine ... khmm, ker če je lahko vpisan Stonehenge, je po izgledu sodeč lahko tudi Plečnik, jebiga ...

P.S.: za vpis v Unescovo svetovno kulturmo dediščino bi bilo treba malo urediti okolico, tako da rahlo dvomim v uspeh, ker bodo sosednji vrtičkarji opeharjeni svoje solate in paradajza ziher proti ... aja, sicer nisem Ljubljančan in ne poznam lokacij večjih trgovin, po spominu pa bi rekel, da ne glede na količino trgovskih površin na glavo prebivalca bi na lokaciji stadiona za Bežigradom bolj kot paradajz in solata uspevala čisto vsaka in če bi jaz bil Pečečnik, bi bila Ikea moja prva izbira ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(