Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
Zadnja sprememba: najobj 11.01.2019 11:41
[PetraS]
če smem vskočiti v vajino debato - Pečečnik je Fondovcem ponujal za cca 2 mio naložb v njihovo lastnino - od liftov (ker so prebivalci v blokih že precej stari), do nove strehe, fasad (če prav vidim, je samo en blok to prenovil), oken, okolico... Kaj so še hoteli oziroma zakaj jim je bilo to premalo, pa ne vem.

lp, p
... čuj, Petra ... evo, če smem še jaz vskočiti v vašo debato, sicer zdaj v članku vidim, da Pečenik ne govori več o stadionu za nogomet, ampak govori o "vsebinah na stadionskem delu", tako da je očitno tudi njemu postalo jasno, da poleg Stožic s fuzbalom za Bežigradom ne bo nič, ker ga razen na Stožicah verjetno subvencionirane Olimpije v Ljubljani nima kdo igrati, ker za najemnino nima dovolj denarja ... no, me pa vseeno zanima, zakaj Pečenika enako kot vsi novinarji do zdaj nisi vprašala, zakaj celih 10 let tega ni povedal, če zdaj pozabim, da ne razumem oblike novega stadiona s tribunami za fuzbal, ker se pri nas na stadionih takšne dimenizije kaj drugega bolj težko igra ...

P.S.: da ne bom še enkrat pisal, si v totem forum.finance.si/?m=...486&single postu preberi P.S., ker kljub vsesplošni evforiji, ki je kar naenkrat zdaj nastala, jaz še vedno ne verjamem, da bo razen - celotni projekt je od samega začetka predvsem temu namenjen - poslovno-trgovskega dela na "Plečniku" kaj koristnega nastalo ... aja, in da ne bo pomote, vsekakor pa je Pečečnikov projekt neprimerno boljše od tega, kar so s svetovno sramoto sredi najlepšega mesta na svetu v zadnjih 10 letih s trmastim nagajanjem s pomočjo uradniških budal na ARSO dosegli pokvarjeni vrtičkarji iz sosednjih blokov ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen